מי אנחנו

ארבעה משוגעים לדבר שחברו יחד, כדי ליצור פתרונות חדשניים עבור אנשים באירגונים.

התאהבנו בקונסטלציה ככלי עבודה שהוא עבורנו טכניקה פשוטה, דרך חשיבה, והבנה עמוקה לתהליכי חיים.
אנחנו עוסקים בייעוץ ארגוני מבוסס קונסטלציה, מלמדים מנהלים ויועצים ארגוניים, מתנדבים ותומכים בהתפתחות קהילת הקונסטלציה הארגונית בארץ ובעולם.

.

מהי קונסטלציה?

קונסטלציה ארגונית (Organizational Constellation), היא שיטה עוצמתית שעוזרת לאנשים, צוותים, שותפויות, קהילות, ארגונים וכל סוג של מערכות אנושיות באבחון ופתרון של בעיות ומצבים מורכבים.

הצוות

הצוות שלנו בנוי מגם וגם . יש לנו אנשי קונסטלציה (כלי חדש ופורץ דרך בתחום ההנחייה, האימון ועולם הייעוץ הארגוני) עם מעל 20 שנות ניסיון, מנחי קבוצות בכירים , אנשים שמכירים לעומק ארגונים, שיטות ותהליכים. כולנו יחד, בחיבור הכישרונות שלנו מביאים לכם דרך חדשה למצוא את מה שנדרש לתנועה הנכונה לאדם, לצוות ולארגון.
ישי גסטר

ישי גסטר

יועץ ומורה בכיר בגישת הקונסטלציה המערכתית ב2006 הקמתי את בית הספר ללימודי הקונסטלציה המערכתית בישראל. מלווה ארגונים ואנשים בארץ ובעולם מאז 1996. לאורך כל השנים אני עובד עם הקונסטלציה ועם הקסם שהיא מביאה.

גלית הרמן

גלית הרמן

מומחית בתחום הקונסטלציה הארגונית בארץ מנחה יועצים ארגוניים ומפתחת דרכים ליישום והטמעה של הקונסטלציה הארגונית ככלי מערכתי ליצירת שינוי. אני עובדת עם חברות, עסקים, עצמאיים ומלווה מנהלים בכירים באתגרי ניהול והובלה.

אביטל סוצ'י

אביטל סוצ'י

מנהלת פרויקטים ויועצת ארגונית מלווה ארגונים בניהול פרוייקטים ותהליכים כ15 שנים. בעבודתי עם חברות ומנהלים אני משלבת כלים של קונסטלציה ארגונית, focusing ועבודה יצירתית.

גלית מוסקוביץ

גלית מוסקוביץ

יועצת לארגונים, מאמנת ומנחה ב15 שנים האחרונות אני תומכת בארגונים, צוותים ואנשים להיות הגרסא הטובה ביותר של עצמם ע"י שילוב של קונסטלציה ארגונית עם מתודולוגיות אחרות. משימתי, להביא יותר אנושיות לחיי העבודה כדי להגביר שיתוף פעולה, לפתח חשיבה עצמאית ותקשורת ארגונית מיטיבה.

הסיפור שלנו

זה מתחיל אי שם לפני 20 שנה …
ישי גסטר, פסיכותרפיסט במקצועו, גר בלונדון ולומד את הקונסטלציה ישירות מברט הילינגר (מייסד הגישה).
הוא פוגש בגישה חדשנית ומהפכנית לטיפול במערכות יחסים ונשבה בקסמיה.
עם התשוקה להביא את הקונסטלציה לארץ, הוא מייסד את בית הספר לקונסטלציה מערכתית, ומפתח גירסה ישראלית, מותאמת ודינאמית יותר.

ב 2013 ישי פוגש את גלית הרמן, בעלת ניסיון עשיר בטיפול וליווי יזמים .
היא הופכת לתלמידתו, ועם הזמן מנחת קונסטלציה מובילה ושותפתו.
ההתפתחות הבינלאומית של ענף הקונסטלציה בעולם היעוץ הארגוני, מביאה אותם
ב 2016 לפתוח הכשרה ליועצים ארגוניים, מאמנים ומנחים.
שם הם פוגשים באביטל וגלית.מ וחוברים לשיתוף כישרונות, ולהקמתה של חברת הייעוץ הארגוני הראשונה בארץ המבוססת קונסטלציה.

אנחנו:
ישי גסטר, מומחה בעל שם עולמי
גלית הרמן, פריקית של פיתוח רעיונות
גלית מוסקוביץ, המחברת את המשאב האנושי לגרסתו המיטבית
ואביטל סוצ’י, כשניהול פרוייקטים פוגש את האדם.

זהו צוות רימיינד שעוסק במגע מתמיד במה שאנושי, במה שחבוי מהעין ובמה שחדש, יצירתי ומבקש גמישות.

בשנת 2013 ישי פוגש את גלית הרמן, (בעלת נסיון עשיר בטיפול BOT ואחת מהמורות המובילות בתחום) שמהר מאוד נהיית מנחה מוסמכת בקונסטלציה משפחתית.
ההתפתחות הבינלאומית של ענף הקונסטלציה בעולם היעוץ הארגוני, מביאה את ישי ואת גלית לפתוח בשנת 2016 הכשרה דו שנתית ליועצים אירגוניים, מאמנים ומנחים שיתאהבו בדבר. קהילה זו מתרחבת וממשיכה להתייעץ ולהיפגש עד היום, כחלק מההתפתחות של הקונסטלציה הארגונית בארץ .
מתוך הקורס נוצרו חיבורים סינרגטיים ונפלאים עם גלית מוסקוביץ (מאמנת אירגונית ומנחה מובילה בארץ ובחו”ל) ולאחר מכן עם אביטל סוצ’י (יועצת אירגונית ומנחת ‘התמקדות’ סופר מנוסה) שביחד עם גלית וישי, מהווים את צוות רימינד, שעוסק במגע מתמיד במה שאנושי, במה שחבוי מהעין ובמה שחדש, יצירתי ומבקש גמישות. אנחנו נעזור לזה לקרות.